Edimax IC-3005WN - IP kamera. IP camera Edimax IC-3005WN.

By Administrator at February 28, 2012 12:53
Filed Under: Non-Atari

V týchto dňoch sa mi dostala do rúk táto IP kamera - Edimax IC3005WN. V popise napríklad na alza.sk tvrdia že kamera má v sebe zabudovaný aj mikrofón, tak som sa na to pozrel.Obal sa dá celkom ľahko otvoriť, pozor, zozadu to istí jeden šróbik, takže treba natrhnúť fóliu.


 

Tu je už IP kamera otvorená, vľavo hore je vidieť Wi-Fi.IP kamera sa skladá z troch navzájom spojených doštičiek plošných spojov, napravo malá doštička je Wi-Fi.Pohľad na prednú stranu, kamera má skutočne mini priemer pre kameru, čočka má cca 1 mm priemer.Pri oddelení dosák od seba to treba robiť opatrne, pretože Wi-Fi doštička je fixovaná dvomi hrubšími gumami, ktoré majú na sebe obojstrannú samolepiacu fóliu.Celý zázrak pekne rozložený:Jednotlivé dosky, Wi-Fi som už nevyberal. Nech hľadám ako hľadám, mikrofón nikde ...A druhá doska čo sa nacvakne na základnú dosku.To isté aj z druhej strany.Kamera funkčná, mikrofón neexistuje, príma pre majiteľa - zase raz informácie na nete, ktorá sa celkom nezakladá na pravde, ale pomaly si zvykáme, len sa podľa toho blbo nakupuje ...

________________________________________________________________________________

Vaše hodnotenie, Rate post:

Comments

12/8/2018 7:36:38 PM #

trackback

Directory Non-Atari.

Directory Non-Atari.

Igi blog |

Comments are closed

Info o autorovi

Volám sa Igor Gramblička, bydlisko: Bratislava, Slovakia. Môj nick: Igi. Blog je o mojich záujmoch - som už na dôchodku, predtým som pracoval ako IT špecialista na počítačové siete a redakčné systémy vo viacerých denníkoch - až som pred rokmi nakoniec zakotvil v jednom denníku kde som to potiahol až do konca mojej profesnej kariéry.