List - ATARI 1050 on steroids. ATARI 1050 na steroidoch.

By Administrator at October 08, 2016 08:36
Filed Under: Atari

 

List Enhanced Atari 1050:

A som zase u toho istého - verili by ste že sa robilo toľko úprav tejto disketovej jednotky ? Dnes nemám iný cieľ ako len sucho vymenovať všetky tie  možné rozšírenia čo sa objavili spolu s priloženými základnými údajmi. Teda, medzi nami - ataristi v tých rokoch naozaj nezaspali - na rozdiel od firmy. No a pretože všetky úpravy mali jeden cieľ - zlepšiť prenosovú rýchlosť a zvýšiť záznamovú kapacitu zariadenia - preto je v názve článku použité celkom vhodné prirovnanie - disketová jednotka Atari 1050 na steroidoch.


Celý zoznam nájdete v tomto linku:

http://atari.boards.net/thread/7/drive-list

____________________________________________________________

Bol som upozornený že materiál je zo stránok atari.boards.net a vraj nebol uvedený zdroj, síce som tu mal uvedený odkaz odkiaľ som čerpal informácie, ale nehodlám sa o to naťahovať a zvolil som cestu menšieho odporu ... viď potvrdenie mojich slov.

 

____________________________________________________________

Vaše hodnotenie, Rate post:

Comments

10/6/2018 3:52:42 PM #

trackback

Directory  Atari.

Directory  Atari.

Igi blog |

Comments are closed

Info o autorovi

Volám sa Igor Gramblička, bydlisko: Bratislava, Slovakia. Môj nick: Igi. Blog je o mojich záujmoch, predtým som pracoval ako IT špecialista na počítačové siete a redakčné systémy vo viacerých denníkoch - až som pred rokmi nakoniec zakotvil v jednom denníku kde som to potiahol až do konca mojej profesnej kariéry - som už na dôchodku