Notebook HP ElitePro 8760w + WWAN modul HS2340 - GPRS/EDGE/3G.

By Administrator at May 10, 2012 06:00
Filed Under: Non-Atari

Do notebooku HP ELitePro 8760w je možné zabudovať kartu pre rozšírenie o WWAN modul GPRS/EDGE/3G s označením HS2340. Poďme na to:Modul HS2340:


Základné vybavenie, dodáva sa kompletne takto ako je to na obrázku, je tam pinzeta, aj šróbovák, 2 sady šróbikov, my potrebujeme tie menšie šróby.Modul z druhej strany:Notebook otočíme hore nohami:Tu je vidieť štrbinu na SIM kartu, napravo od stredu obrázku:Odkapotovaný notebook, v strede je miesto pre náš modul.Už osadený modul HS 2340, prípojné vývody na anténu ešte nie sú zapojené, modul sa prichytí 2x šróbom.To isté z iného uhlu pohľadu.Tu sú už pripojené anténne prívody k modulu.Zakrytujeme, osadíme SIM kartu, dáme naspäť batériu - hotovo. Spustíme notebook, nahráme nový firmware pre modul HS2340 (inak nespozná notebook nový modul), potom driver a za chvíľu surfujeme na nete...


 

Celá robota zaberie tak 10 minút, vrátane nového firmware, jedine sa treba pohrať s prívodmi k anténe, pretože mierne presahujú a v rybinovej šachte pre ne treba vodiče potiahnuť smerom dozadu, to je všetko.

_______________________________________________________________________________

Vaše hodnotenie, Rate post:

Comments

12/8/2018 7:36:13 PM #

trackback

Directory Non-Atari.

Directory Non-Atari.

Igi blog |

Comments are closed

Info o autorovi

Volám sa Igor Gramblička, bydlisko: Bratislava, Slovakia. Môj nick: Igi. Blog je o mojich záujmoch, predtým som pracoval ako IT špecialista na počítačové siete a redakčné systémy pre viaceré denníky - až som pred rokmi nakoniec v jednom z nich zakotvil a kde som to potiahol až do konca mojej profesnej kariéry.

Rok, mesiac, počet článkov: