PCBridge for ATARI XL series, SIO2Arduino.

By Administrator at May 23, 2012 22:23
Filed Under: Atari

Dnes len stručne a krátko, dve pikošky pre naše malé ATARI. Niekto to možno pozná, niekto o tom doteraz nevedel.Výstup cez Hercules videokartu na Hercules monitor. Tak to sa teda niekto riadne "vyhral". Celý popis spolu s obrázkami, schémou zapojenia a proste s celým balíkom podrobností  je k dispozícii na nižšie uvedenom linku:

(nemecky, anglicky)

http://www.oocities.org/dr_seppel/?201128

____________________________________________________________


Možno ste už počuli aj o projekte SIO2Arduino, dám sem dva odkazy na túto tému:

 

http://www.atariage.com/forums/topic/192209-sio2arduino/


https://github.com/whizzosoftware/SIO2Arduino

 

 

A nasleduje ešte pokec  a v ňom ďalšie odkazy -  readme.txt:


SIO2Arduino is an open-source implementation of the Atari SIO device protocol that runs on Arduino hardware. Arduino hardware is open-source and can be assembled by hand or purchased preassembled. Note: You will need the SdFat library (http://code.google.com/p/sdfatlib/) in your Arduino libraries directory in order to compile. For more information on SIO2Arduino, see the website at: http://www.whizzosoftware.com/sio2arduino For more information on the Arduino platform, go to: http://www.arduino.cc

____________________________________________________________

Vaše hodnotenie, Rate post:

Comments

10/6/2018 3:52:43 PM #

trackback

Directory  Atari.

Directory  Atari.

Igi blog |

Comments are closed

Info o autorovi

Volám sa Igor Gramblička, bydlisko: Bratislava, Slovakia. Môj nick: Igi. Blog je o mojich záujmoch, predtým som pracoval ako IT špecialista na počítačové siete a redakčné systémy pre viaceré denníky - až som pred rokmi nakoniec v jednom z nich zakotvil a kde som to potiahol až do konca mojej profesnej kariéry.

Rok, mesiac, počet článkov: